Nabízím k letní rekreaci nový dům v obci Vranová nacházející se cca 100 m od vodní nádrže Letovice. Objekt je situován v klidné části na okraji obce. Ideální místo k rekreaci – koupání, rybaření, sport, turistika, cykloturistika. Okolí je vyhlášenou houbařskou oblastí. V blízkosti se dále nachází několik hradů, zámků a jiných kulturních památek (Letovice, Boskovice, Svojanov aj.). Světoznámý Moravský kras je vzdálen asi 35 km.
Přízemí – zádveří, obytná místnost s KK, ložnice, kuchyně, WC + koupelna, spojovací chodba + schodiště
1. patro – zádveří (zimní zahrada), obytná místnost s KK, komora, spojovací chodba s vestavěnou skříní, ložnice, WC + koupelna
2. patro – dosud nezařízeno; není součástí pronájmu
Objekt je ve velmi dobrém stavu – viz. foto. Všechny místnosti jsou zařízené (nábytek, kuchyňské linky, mikrovlnná trouba 2x, varná konvice 2x, sporák, chladnička 2x, mrazák, televizor 2x, postele atd.). Objekt je zatím bez vytápění, jsou zde pouze kamna na dřevo. Ohřev vody zajišťuje bojler. V domě není pevná linka ani připojení na internet. Dům lze rozdělit na dvě samostatné bytové jednotky s oddělenými vstupy. Parkování je před domem, pozemek není oplocen.
Volný od 1.5.2010, dle počasí. Cena: 9.000,-/týden (celý objekt), 4.500,-/týden (1/2 objektu). Uvedené ceny jsou včetně spotřeby vody a elektrické energie. Ostatní po tel. dohodě, kontaktujte mě pouze na mobilní telefon, na e-maily neodpovídám, děkuji za pochopení.